Szkander városi bajnokság

Legyűrték egymást a szolnoki középiskolások. A Ruhaipari tagintézmény idén már 11. alkalommal rendezte meg a városi amatőr diák szkander bajnokságot. A viadalra rekordszámú nevezést adtak le, és nyolc kategóriában hirdettek győztest.

A 90-es években indult magyarországi hódító útjára a karbirkózás vagy, ahogy többen ismerik a szkander. A városban a RISZI volt az első, aki bajnokság szervezésével is megpróbálkozott – jól tette. Mára már a 11.-et hozták tető alá. Ráadásul ilyen sokan még nem is jelentkeztek. 11 iskola 92 versenyzője gyűrte egymást, köztük 21 lány is. Azt, hogy a nyolc kategóriában kik végeztek az első helyen valamint, hogy melyik lett a legeredményesebb iskola a hétfői SzolnokSportból megtudhatják.